Arka Bahçe İnternet Sitesinde Yenilik

ArkaArka Bahçe Çizgi Roman, Arka Bahçe Yayıncılık… Bu isimler, Türkiye‘de çizgi roman okuyan ve okumaya da devam eden herkesin hayatında bulunan isimlerdendir. Ya da en az bir kere bulunmuştur. Türkiye‘deki çizgi roman piyasasının önemli isimlerinden olan Arka Bahçe Yayıncılık ve Çizgi Roman, geçen günlerde ufak bir duyuru yayınlamıştı. Malumuz piyasa şartları ve doların yükselmesinden dolayı.

Arkadaşlar, çok kötü zamanlardan geçiyoruz. Belki kalırız yarına belki de kalamayız. Biz hep bizle olanlara güvendik ve onların heyecanı ile geldik şimdilere. Şimdi bizim derdimizi biraz anlayın istiyoruz Eğer gerçekten varsanız ,bu zor zamanlarda yanımızda olmanızı istiyoruz doğrusu. Ve olun sahiden! Dolar’ı şimdilik 4,90 da tutuyoruz.Gerçekten keşke bu işi yapmak yerine yazın Karpuz satsaydık diye başlayan cümlenin sonunda gelecek, kışın da ne yapardık basit sorusunun cevabını inanın bilmiyoruz. İçimizden geçen küfürleri de yazmıyoruz. Bu krizde yanımızda olun!‘ şeklindeydi bu duyuruları. Bizi de korkutmuştu açıkçası. Çünkü, Arka Bahçe Yayıncılık ve Çizgi Roman hepimizin hayatında yer edinmişti.

Bugün ise, yeni duyuru geldi. Bu duyuru, İnternet sitelerinde yapmış oldukları yeniliklerdi.

Arka Bahçe İnternet Sitesi:

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi web mağazamız uzun süredir upuzun domain ismi 
arkabahcecizgiroman.com adı altında hizmet vermekteydi. Bugünden itibaren daha kısa ve akılda kalıcı olacağına inandığımız yeni domain ismimiz “arkabahce.com.tr” üzerinden daha geniş bir ürün çeşidi ve fırsatlarla yayına devam edeceğiz.

Fırsat demişken, başlangıçta neler var biraz bahsetmiş olalım;

– Örneğin artık tüm ürünlerde (figür çeşitleri dahil) taksitli alış veriş yapabileceksiniz.

-Döviz kuru sabitlenmiş, daha doğrusu tamamen TL etikete sahip uygun fiyatlı orjinal çizgi romanlar bulabileceksiniz.

-En önemli yeniliklerden biri “eski sayılar” olacak. Depomuzda oldukça geniş bir arşiv mevcut. Biz de daha fazla saklamak yerine eksiği olan koleksiyonerler için bu arşivi tamamen web mağazamıza taşıma kararı aldık. Yerli çizgi romanlar da dahil olmak üzere yüzlerce sayıyı kısa bir süre içerisinde arkabahce.com.tr’de bulabileceksiniz.

– Bir diğer yenilik imzalı ve varyant kapaklı sayılar olacak. Yine bunları da sitemiz üzerinden taksitle alabileceksiniz. Ek olarak önümüzdeki dönemde piyasaya sürülecek ürünler için de ön sipariş verebileceksiniz.

– Artık facebook hesabınız ile sitemize giriş yaparak ayrıca bir kayıt işlemi gerekmeden alış veriş yapabileceksiniz. Yine facebook hesabınızla ürünlerin yer aldığı sayfalarda yorum yapıp puan verebileceksiniz. Her ürün için yapacağınız “bilgilendirici” yorum ve tavsiyelerin sizlere sürpriz hediyeler olarak geri döneceğini de şimdiden belirtmiş olalım 

Şimdilik menüde bunlar var. Sırada ise çok daha fazlası. Elimizden geldiğince dükkanımızda yer alan ürünlerin büyük bir bölümüne web mağazamızdan, kısaca tüm Türkiye’den ulaşabilmenizi sağlamak gibi bir hedefimiz var. O zaman kolay gelsin bize 

 

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: