‘Avengers 4’ İçin Zaman Yolculuğu Açıklaması

'Avengers 4'Avengers 4‘ filmi hem Marvel Comics hayranlarının, hem DC Comics hayranlarının, hem de hiçbir şekilde çizgi roman ile alakası olmayan insanların büyük bir merak içerisinde beklediği film diyebiliriz. Zaten bu yıl içerisinde ‘Avengers: Infinity War’ filmi gişelerde büyük bir başarı elde etmişti.

Ama ‘Avengers: Infinity War’ filminden sonra bir de Marvel Comics sinema evrenine ait olan ‘Ant-Man And The Wasp’ filmi de vizyona girmişti. Filmin sonunda ise büyük bir spoiler görmüştük. Ant-Man vasıtası ile Kuantum Evreni’ni de keşfetmiş olduk. Tabii hemen ardından birçok teori de ortaya atılmıştı. Bu vesile ile bir sonraki filmde geçmişe gidilme durumları olacak vs. şeklinde.

Bu teoriyi destekleyecek bir açıklama geldi diyebiliriz. Açıklamayı yapan kişi de ‘Ant-Man And The Wasp’ filminin yönetmeni Peyton Reed oldu. Kendisi Huffington Post ile görüştüğü sırada şu açıklamayı yaptı:

İlk filmde ve bu filmde ortaya koyduğumuz teknolojiye bakınca zaman yolculuğu olasılığını göz ardı edemeyiz. Çünkü bir zaman vorteksiyle uğraşıyoruz. Böyle bir şey mümkün.

Haberi Yazan: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: