Diamond Select Toys ‘Star Wars’ Ürünlerinin Üretimini İle Dağıtımını Devralıyor

Diamond Select Toys ‘Star Wars’ Ürünlerinin Üretimini İle Dağıtımını Devralıyor

Daha önce Diamond Select Toys markası, 2008 ile 2012 yılları arasında ‘Star Wars‘ için figür ve büst başta olmak üzere birçok ürün üretmişti. Daha sonra da bu durum Gentle Giant Ltd. firmasına geçmişti. Gelen son bilgiye göre DST markası ‘Star Wars‘ ürünleri üretimi konusunda ipleri eline alıyor. Kendileri yeniden bu hakları alacak ve birçok ‘Star Wars‘ ürünlerinin üretimini ve dağıtımını devralıyor.

Konu hakkında markanın yöneticilerinden Chuck Terceira ise bir açıklamada bulundu:

Gentle Giant Ltd. fimasının ürünlerinin uzun zamandır hayranıyım ve onların mirasını sürdürmek için heyecanlıyım. Çalışmaya başladığımızda, ‘Star Wars’ ve Marvel Comics de dahil olmak üzere mevcut ürün gruplarına kusursuz hizmet sunmayı planlıyoruz.’

Yapılan anlaşmaya göre Gentle Giant Ltd. firması da ‘Star Wars’ Premier Guild için yalnızca üyelere sunulan belirli ürünleri içeren çalışmasına devam edecek. Bunun dışında devam eden tüm ürünler ve gelecekte çıkarılması beklenen ürünleri de perakendecilere markanın kardeş şirketi Diamond Comic Distributors tarafından yayınlanan ön izlemeler kataloğu aracılığıyla sunulacak.

Haberi Yazan: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: