Figma: Yeni Bir Predator

Birkaç ay sonra Predator filminin dördüncü halkası vizyona girmeye hazırlanıyor. Her ne kadar fragmanı pek umut vermese de gene de merak edilmiyor da değil serinin son halkası. İşte sinema tarafı bu hareketliliği yaşarken, ailemizin korku ve gerilim temalı figürlerinin üreticisi olan Figma, yeni bir hamle yapıp yeni bir Predator figürünü çıkacağını duyurdu.

Predator
Figma: Koleksiyoncular İçin Yeni Bir Predator Geliyor / Kurmaperver

Tabii bu durum, özellikle 19871990 ve 2010‘daki filmleri izlemiş olan koleksiyonculara heyecan kattı. Figürümüz, Figma’nın tasarımcılarından olan Takayuki Takeya‘nın bizzat kendisi tarafından tasarlandıktan sonra onun tarafından da boyanmış. Ocak 2019‘da çıkacak olan figürün fiyatı 164.99 Dolar olarak belirlenmiş.

Yaklaşık 16 cm boyutunda olacak figürün yanında bol malzemesi mevcut. Meşhur maske, mızrak, iki adet sopa, açılır kapanır iki adet keskin çember, iki adet bıçak ve törensel hançer de olacak. Figür PVC kaplama ve Figma‘nın her zamanki özelliği olan rahat eklemlere sahipmiş. Çeşitli pozlar alınmasını sağlayan bir standı bulunmaktadır. Figürle beraber bir de Takayuki Takeya‘nın orijinal Predator tasarım resmine sahip bir kartpostal da gelecekmiş.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: