‘Game Of Thrones’ Finaliyle İlgili Açıklama

'GameGame Of Thrones’ finaliyle ilgili iki açıklama geldi. Biliyorsunuz ki dizinin son final sezonu, dünya çapında beklenen şeylerden bir tanesidir. Teori üstüne teori gelirken, bazen de diziyle alakalı kişilere konuşma yasağı da getirilmişti. Milyon dolarlık para cezası verileceği söylenmişti.

Dizinin son final sezonu ile alakalı bir açıklama geldi. Bu açıklamayı Danimarkalı aktör Nikolaj Coster-Waldau yaptı. Nikolaj Coster-Waldau, diziye 2011 yılında Jaime Lannister rolü ile katılmıştı.

Kendisinin açıklaması ise şu şekilde oldu:

Final senaryosunu okudum ve Dan [“D.B.” Weiss] ve David [Benioff]’e yazdım. Onlara ‘daha iyisini yapamazdınız’ dedim. Bunca yıl bu dizide çalışmış biri olarak dizinin nasıl sona ereceğini tahmin etmeye çalışırdım; senaryoyu okuduğumda bazı kısımlar tahmin ettiğim gibiydi ancak diğer kısımlar kesinlikle şoke edici ve sürpriz doluydu. İçerisinde gizemli bir cinayetin olduğu ve finalde bu cinayetin bir anlam ifade etmediğini anladığınız korkunç diziler vardır ya, bu onlardan biri değil. Burada dev yapbozun tüm parçaları birleşiyor.

Haberi Yazan: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: