Icon Heroes: Future Flash Ve 2046 Green Arrow

IconIcon Heroes figür markası DC Comics sevenler için iki tane yeni duyurdu. Bu seferki duyuruları, pek daha önce Icontasarlanmayan iki yeni tasarımları ile alakalı oldu. Bunlar da Future Flash ve 2046 yılındaki Green Arrow oldu. Ön siparişi açılan her iki statü de 2019 yılının ilk çeyreğinde çıkacakmış.

Green Arrow 2046 tasarımı nereden çıktı diyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere ‘Legends Of Tomorrow’ dizisinin birinci sezonunun beşinci bölümünde 2046 yılına gidiliyordu. Kahramanlarımız orada, distopik ve karanlık bir Star City ile karşılaşmışlardı. Ve 2046 yılında da ihtiyar bir Green Arrow vardı. Ortalama sekiz inç boyutunda olacak. Üç yüz adet ile sınırlı olacak olan statü, Polystone‘dan yapılma ve fiyatı da 79.99 dolar.

Future Flash tasarımı ise gene diziden esinlenildi. Üçüncü sezonun on dokuzuncu bölümünde Flash, geleceğe gidiyordu. Amacı da Savitar‘ı yenebilecek bilgiyi toplamaktı. Geleceğe gittiğinde de kendisi ile karşılaşıyordu. Yarı uzun saçlı ve farklı kostümlü haliyle. Future Flash tasarımı da buradan esinlenilmiş. Yüz adet ile sınırlı olacak olan statü, Polystone‘dan yapılma ve fiyatı da 79.99 dolar.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: