Icon Heroes: Lord Voldemort Ve Severus Snape

Severus Snape
Icon Heroes: Lord Voldemort İle Severus Snape İkilisi / Kurmaperver

Lord Voldemort ile Severus Snape isimleri, 2000‘li yıllarda çocuk ve genç olan herkesin hayatına mutlaka etki etmiştir Harry Potter serisi ile beraber. Öyle bir etkiydi ki hem romanları, hem Playstation ve PC oyunları hem de sinema filmleri ardı ardına geliyordu. Her sektörde de sevdirmişti kendisini J. K. Rowling‘in eseri. Şu an bile Harry Potter evreni yeni filmleri ve kitabı ile devam bile etmektedir.

İşte şimdiki haberimizin konusu da Harry Potter serisinde yer alan iki önemli karakterin heykellerinin çıkacağını duyurmak. Bunlar zalim ve Erol Taş Baba modundaki ve Ralph Fiennes tarafından canlandırılan Lord Voldemort ile aslında gizli görevinde yaptıklarıyla gerçek bir kahraman olduğunu anladığımız ve Alan Rickman tarafından başarılı bir şekilde canlandırılan Severus Snape.

Lord Voldemort ve Severus Snape heykellerinin tanesi 80 Dolar olarak belirlenmiş. Piyasaya çıkış tarihleri de 2019 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşecekmiş. 8.5 inç olacak olan bu heykellerin her ikisi de polystone’dan yapılmadır. Polystone ise heykeltıraşların, heykellerinde kullandığı polyester karışımı sert bir malzemedir.

Ayrıca her biri de el boyamasıdır. Bunları boyayan çocuk kör oldu diyebiliriz 🙂 Severus Snape‘in sen kimsin der gibi bakışlı tasarımı ‘Harry Potter and Half Blood Prince‘ halinden, Lord Voldemort‘un tasarımı da ‘Harry Potter and the Goblet of Fire’ halinden esinlenilmiş.

Yazar: Mehmet Arca

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: