‘Injustice Ground Zero Cilt 2’ Raflarda

'AdaletsizlikInjustice macerası kaldığı yerden devam ediyor. Bildiğiniz üzere Superman‘in kötü halini yakından gördüğümüz ‘Injustice‘ serisi, uzun süredir de Türkiye‘de çizgi roman olarak basılmaktaydı. Bunu da Çizgi Düşler‘e borçluyuz tabii ki.

Macerayı unutanlar için kısa bir özet yapmak gerekirse eğer, DC Comics sinema evreninin gittiği sonuç olarak teorileri atılan ve tam bir süper kahramanlar efsanesini tabii ki de bizim tatlı Joker‘imiz başlatmıştı. Kendisine saygılarımız sunup teşekkürlerimiz ediyoruz. Onsuz olur mu hiç efendiler? Güzel ve güneşli bir günde, Gotham Şehri‘nin karanlık ve depresif havasından, ayrıca Batman‘den de sıkılan
Joker‘imizin ve hayallerimizin aşkı Harley Quinn‘in Metropolis‘e gelmesiyle başlıyor her şey. Bu ikili önce Jimmy Olsen‘ı öldürüp ardından da Superman‘dan hamile olan Lois Lane‘i kaçırır ve onun içine nükleer bir bomba koyar. Superman‘e de zehirli gaz verip Superman‘in Lois Lane‘i ve doğmamış çocuğunu öldürmesine vesile olur. Lois Lane ölünce de nükleer bomba patlar ve bütün Metropolis yok olur. Ardından da ‘Injustice’ başlamış olur.

Çizgi roman tarafından bu maceranın şu anlık son halkası olan ‘Injustice Ground Zero Cilt 2’ artık Türkçe olarak raflarda yerini almaya başladı.

'Adaletsizlik‘Injustice Tanıtım Bülteni: 

‘TANRILAR ARAMIZDA’da olanlara çarpık bakış açısı heyecan verici bir sona ererken, sahneyi, oyunun devamına, INJUSTICE 2’ye hazırlıyor! Harley ve Joker sonunda tekrar bir arada… ama hiçbir şey göründüğü gibi değil. Harley, yalnızca Joker’in aklı bir karış havada piyonu mu, yoksa artık aslında nefret ettiği Bay J’ye karmaşık bir tuzak kurmak peşinde mi? Harley, yıkımın eşiğinde bir dünyanın en ihtiyaç duyduğu kahramana mı dönüşüyor? Joker ve Harley, sorunlarını kendilerine özgü ateşli yöntemlerle çözerken, acımasız despot Superman ve Batman’in önderliğindeki süper-kahraman Direniş ekibiyle birlikte hareket eden Justice League kahramanları arasındaki savaş, amansız bir şekilde kurban alıyor! Bu tuhaf yeni dünya, eski dostlar ile düşmanlar arasındaki savaşı nasıl atlatacak?’

Hamur Tipi : Kuşe

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 136

Ebat : 16 x 24

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 136

Ebat : 16 x 24

Yazar: Mehmet Arca

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: