‘Iron Man’ Yönetmeninden ‘Star Wars’ Animasyon Dizisi

'IronIron Man film serisi, Marvel Comics sinema evreninde sevilen filmlerden olmuştur. 2008 yılındaki ‘Iron Man‘ ile 2010 yılında ‘Iron Man 2‘ filmlerinin yönetmeni, ayrıca bütün filmlerde Tony Stark‘ın sağ kolu olan Happy Hogan karakterini canladıran Jon Favreau‘yu biliyorsunuzdur. Evet, kendisi hem yönetmen, hem senarist hem de yapımcı olarak yer alıyor.

Şimdi, kendisinin yeni bir projesi daha geliyor. Kendisi senarist ve yapımcı görevlerinde bulunacak. Bu proje ise bir bilim kurgu efsanesi olan ‘Star Wars‘ serisine ait olacak. Bir animasyon dizisi olacak proje, ‘Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi’ ile ‘Star Wars: The Force Awakens’ arasındaki dönemi anlatacakmış.

Star Wars Resistance‘ adlı dizi animasyon dizisi, Sonbahar döneminde prömiyer de yapacak. Ayrıca bu yapımın, yüz milyon dolarlık bütçesi de bulunuyor. John Favreau ise: ‘Star Wars büyük bir evren ve Disney’in yeni dijital servisi, birçok bölüme yayılabilecek hikayeler yaratmak için harika bir fırsat sunuyor. şeklinde açıklama yaptı.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: