JBC Yayıncılık ve PhD Collectibles Ortaklığı

JBCJBC Yayıncılık yani Jedbang Collectibles ismini artık Türkçe‘ye kazandırdığı çizgi JBCromanlardan çok iyi tanıyoruz. ‘Türkiye’nin En Kahraman Yayınevi‘ sloganı ile çizgi roman, figür ve statü gibi birçok Geek ile koleksiyoncunun yakından takip ettiği bir yer oldu.

PhD Collectibles ise Türkiye‘nin ilk ve tek Exclusive çizgi roman mağazasıdır. Kendileri için ‘PhD Collectibles çizgi roman koleksiyonerlerinin isteklerine cevap verebilmek adına, bir koleksiyonerin çocukluk rüyası üzerine kurulmuştur. Bulunması güç ve zor olan koleksiyoncu ürünlerini listelemesinin yanı sıra Türk çizgi roman sektörüne yeni bir ivme kazandırma, genç ve yetenekli çizerleri destekleme, uluslararası bir marka yaratma PhD Collectibles’ın ulaşmayı hedeflediği amaçlardan bazıları. En büyük desteğini siz değerli koleksiyonerlerden alan PhD Collectibles hedefleri doğrultusunda en güvenilir, en kaliteli hizmeti sizlere sunmayı devam edecektir. Hadi siz de trene atlayın ve koleksiyonunuza başlayın ya da mevcut koleksiyonunuzu güçlendirin!‘ şeklinde tanıtımları var çok da güzel bir şekilde.

Bu iki büyük kuruluş, artık ortak bir işe girişiyor. Bu da bize heyecan veriyor. Ortak iş ise, artık bugünden itibaren PhD Collectibles‘ın internet sitesinde ‘Türkiye’nin en kahraman Yayınevi‘ olan JBC Yayıncılık yani Jedbang Collectibles‘ın Türkçe‘ye kazandırdığı çizgi romanları da bulabileceksiniz.

Bir İzmir ve Ankara ortak projesi oldu diyebiliriz.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: