Jedbang Collectibles / JBC Yayıncılık’ın İnternet Sitesi Yenilendi

Jedbang Collectibles / JBC Yayıncılık’ın İnternet Sitesi Yenilendi

Son olarak ‘TÜYAP İstanbul Fuar Merkezi‘nde gerçekleşecek olan 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı‘nda bir araya geldiğimiz Jedbang Collectibles / JBC Yayıncılık ile alakalı çok güzel bir haberimiz var. Bir süredir Jedbang Collectibles / JBC Yayıncılık‘ın internet sitesi yeni bir çalışma içerisindeydi.

Gelen son habere göre bu çalışma bitti ve internet sitesi yeni bir tasarıma kavuştu. Bu tasarım ile profesyonelliklerini daha da üst seviyeye taşıdılar.

Jedbang Collectibles / JBC Yayıncılık'ın İnternet Sitesi Yenilendi

Jedbang Collectibles / JBC Yayıncılık’ın İnternet Sitesi Yenilendi

Konu hakkında Jedbang Collectibles / JBC Yayıncılık açıklaması ise şu şekilde:

Herkese Merhaba,
Sizlere daha iyi ve daha kolay hizmet verebilmek için web sitemiz güncellenmiştir. Güncelleme döneminde bizlere gösterdiğiniz anlayış ve destek için teşekkür eder, yeni sitemizdeki güncellenen bazı özellikleri size bildirmek isteriz.
Sitemizdeki ücretsiz kargo bedeli 250 TL’den 150 TL’ye indirilmiştir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli tarafımızdan karşılanacaktır.
150 TL altı alışverişlerinizde kargo bedeli sadece 7.50 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır.
Sitemizden yapacağınız alışverişleriniz için artık Kargo Takip Sistemi bulunmaktadır.
Sitemizde artık Filtreleme sistemi bulunmaktadır. Filtreleme sistemi ile aradığınız bir ürünü marka, boyut, ölçek gibi farklı kategori seçenekleri ile arayabilir, aramanızı genişletip daraltabilirsiniz.
Daha sonra almak istediğiniz ürünleri İstek Listeme Ekle özelliği ile listenize ekleyebilir, bu listeyi sevdikleriniz ile size özel web adresi şeklinde veya sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. ( Yapım Aşamasında )
Sitemizde hali hazırda bulunan kredi kartı ödeme seçenekleri geliştirilmektedir. Çok yakın zamanda Maximum ve Bonus özelliğine sahip kartların dışındaki kartlar ile de taksitli alışveriş yapabileceksiniz.
Saygılarımızla Jedbang.com’

Haberi Yazan: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: