Juliana Harkavy’nin ‘Arrow’un Yeni Sezonundaki İsteği

Juliana Harkavy'nin 'Arrow'unJuliana Harkavy‘nin ‘Arrow‘un yeni sezonundaki isteği, çizgi roman hayranları için güzel bir haber olabilir. Bildiğiniz gibi, ‘Arrow’ dizisi yedinci sezonuna başlayacak. Son gelen bilgiler de yedinci sezonun çok daha karanlık ve sert olacağı yönündeydi. Diziye sonradan katılan ve önemli karakterlerden yeni Black Canary / Dinah Drake rolünü canlandıran Juliana Harkavy‘in de bir isteği varmış diziyle alakalı.

Otuz üç yaşındaki oyuncu, son yaptığı açıklamasında çizgi romanlardaki gibi dizide de bir Black Canary grubunun, dizide de var olmasını istiyormuş. Kendisi açıklamasında:

Beth ile biraz konuştum ve bunlar Dinah’ın hikâyesi hakkında benim en sevdiğim bölümlerdi. küçük parçalar ve nereden geldiğini parçalar. Grubu zorluyorum. Çizgi romanda bir Black Canary grubu var, o yüzden ben de müzik yapmaya başladım. Piyano ve gitar çalıyorum. Bunu çok isterim.’ şeklinde isteğini de belirtmiş.

Çizgi roman evreninde Brenden Fletcher ve Annie Wu tarafından 2015 yılındaki ‘Black Canary’ serisinde bir rock grubunun solisti olarak yola çıkmıştı. İsteksiz bir rock yıldızı olmasına rağmen grubunda da devam etmişti. Ama serinin on ikinci sayısında grubu terk etmişti.

Haberi Yazan: Mehmet Arca

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: