Krypton’un Yeni Sezonunda Lobo Geliyor

kurt
Krypton’un Yeni Sezonunda Lobo Geliyor / Kurmaperver Bir Geek Platformu

Lobo sevenler için güzel bir haberimiz var. 21 Mart 2018 tarihinde ilk bölümü ile TV hayatında giriş yapan Krypton dizisi, çok da olumlu eleştiriler almıştı. TV ve sinema ekranlarında pek de dikişini tutturamayan DC Comics için de beklenmeyen bir haber olmuştu Krypton dizisinin beğenilmesi. Diziye genel anlamda bakarsak eğer Çelik Adam‘ımız Superman‘in dedesinin zamanının anlatıldığı bir dönem dizisi. DC Comics evreninde yer alan karakterlerden birisi olan Adam Strange de ön planda bulunuyor.

Yapımının arka tarafında The Dark Knight serisinde ve Man Of Steel‘de yer alan David S. Goyer de yer alıyor zaten. Daha yapım aşamasındayken pek umut vermeyen bir proje olarak gözükmüştü birçok kişi için. Ama yayınlandıktan sonra gayet de beğenildi ve başarılı bulundu. Adamlar, cidden uğraşmış diyebiliriz.

İşte ilk sezonu beklenmeyen bir şekilde olumlu tepkiler alan Krypton dizisi için ikinci sezonunda da kolları sıvamışlar. Ve DC Comics sinema evreni için solo filmi çekilmesi gündemden düşmeyen Lobo karakterini, Krypton dizisinin ikinci sezonunda yer alacağı duyuruldu.

Dizinin ikinci sezonu, baya hareketli, aksiyon dolu ve bir o kadar da sert geçecek diyebiliriz. Çünkü ortada Lobo varsa eğer mutlaka bütün bunlar da olur. Çizgi roman evreninde Superman‘e neler neler çektiren Lobo‘nun Krypton gezegeninde de neler yapacağını tahmin edemiyoruz. Kendisi gezegenler ve yıldızlar arası çalışan bir ödül avcısıdır. Uzay boşluğunda motosikleti ile dolaşıp para karşılığında kelle avcılığı yapar ve ağzından purosu hiç eksik de olmaz.

kurt
Krypton’un Yeni Sezonunda Lobo Geliyor / Kurmaperver Bir Geek Platformu

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: