Mert&Mert ‘İsimsiz Dünya’nın İnceleme Videosu

Mert&Mertİsimsiz Dünya‘nın İnceleme Videosu geldi. ‘İsimsiz Dünya‘nın fanzini, kısa bir süre önce çıkmasına rağmen, çok kısa bir sürede de çok sevildi.

Kendi Açıklamaları: ‘Atölyelere katılan yüzü aşkın insan arasında bazıları yanında piyasaya çıkacak kalitede özgün işler getirmişti, bazıları ise sadece çizgi roman üretmeye dair bir heves ile orada bulunuyordu. Dersler tamamlandıktan sonra Ocak 2018’de bir fanzin çıkartma fikri ortaya atıldı. Bilfiil yazarlık ve çizerlik yapanlar bunların üstüne görev dağılımı yaparak derginin sayfa düzeni, tanıtımı, dağıtımı vb. görevler de üstlendiler. Derginin çıkış amacı daha iyi çizgi roman yapmayı öğrenmek. 13 adet yazar ve çizerin ürettiği dergide fantastik, korku, bilim kurgu gibi temaları kullanan hikâyeler mevcut.‘ şeklindedir.

İsimsiz

Fanzinin kadrosunda ise, Devrim Kunter, Öner Tavtay, Senay Tayfun, Ahmet Aslan, Yahya Baş, M. Emin Sincar, Tuncer Haydarlar, Emre Erköse, Tolga Ayıklar, Ozan Murat Özfen, Ozan Yüksel, Meryem Yavuz, Deniz Sülek, Göktuğ Özgül ve Aslı Göymen bulunuyor.

Daha önce KurmaPerver ekibi olarak fanzinin haberini duyurmuştuk. Şimdi de bu fanzinin inceleme videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video: Mert Özenir

KurmaPerver’in Önceki Haberi İçin Tıklayınız

‘İsimsiz Dünya’nın Mert&Mert İnceleme Videosu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: