Mert&Mert: Mission Impossible 6 Geliyor

Mert&Mert
MertnMert: Mission Impossible Fallout Videosu Geliyor

Mert&Mert kanalı, gerek videoları gerek de paylaşımları ve çalışmaları ile kendisini çoktan kanıtlamış birisidir. Kanalın kurucusu Mert Özenir ise şahsen yakından tanıdığım bir arkadaşım olduğu gibi aynı zamanda da Kurmaperver ekibinin yazarıdır zaten. Spoiler olarak şunu diyebiliriz ki ilerleyen günlerde de kendisinden yazılar gelecek Kurmaperver sitesi için.

Bu haberimiz de kendisinin duyurularının yapılacağı ilk haberi olma özelliğini taşırken konumuza da girelim yavaştan. Mert&Mert kanalından gelen son bilgi, aslında
Mission Impossible Fallout videosunun daha erken vakitte gelecekken teknik bir hata yüzünden yayınlanma tarihi de değiştiğini için 27 Temmuz 2018 tarihinde akşam saat 19:00 civarlarında Mert&Mert‘in Mission Impossible Fallout videosunu görebileceğimiz bilgisi. Ama tabii şanssızlıklar sevgili Mert Özenir‘in yakasını bırakırsa.

Mert&Mert: Mission Impossible Fallout

Christopher McQuarrie yönetmenliğinde çekilen Mission Impossible Fallout, serinin altıncı filmidir. Baş rollerinde gene Tom Cruise ile Ving Rhames yer alırken onlara da Henry CavillSimon PeggRebecca FergusonSean HarrisAngela BassettVanessa KirbyMichelle MonaghanWes Bentley ve Alec Baldwin eşlik edecek.

Yazar: Mehmet Arca

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: