‘Morbius’ Filminin Diğer Karakteri Belli Oldu

Morbius‘ filmi, Sony Pictures‘ın ‘Venom’ ile ‘Silver And Black‘ gibi projelerinden bir tanesi. Buradaki amaçları da Marvel Comics çizgi roman evrenindeki bazı karakterleri, süper kahraman filminden daha çok, karanlık ve biraz daha underground tarzda filmler yapmak. Açıkçası, böyle olunca da baya bir merak ediyor insan da. Şu anlık ilk sırada ‘Venom‘u göreceğiz bu filmler arasında. Ama bir diğer proje olan ‘Morbius‘ filminden de ufak da olsa bir gelişme geldi.

'Morbius'

Morbius karakteri, Marvel Comics çizgi romanlarındaki en meşhur vampirdir. İlk kez 1971 yılında ‘The Amazing Spider-Man #101‘ sayısında yer almıştır. Ondan sonra da kalıcı kötü karakterlerden bir tanesi olmuştur.

Sony Pictures, ‘Mobius‘ filmi için DC Comics sinema evreninin Joker‘i olan Jared Leto ile anlaştığını duyurmuştu. Kırk altı yaşındaki Akademi ve Altın Küre Ödülü sahibi Amerikalı şarkıcı, müzisyen ve şarkı sözü olan aktör de bu rolü seve seve kabul ettiğini söylemişti.

Gelen son haberler ise, bu ‘Morbius‘ filminde Martine Bancroft karakterinin olacağı netleşti. Marvel Comics evreninde ilk kez 1971 yılında ‘The Amazing Spider-Man # 102’ sayısında yer almıştır. Doktor Michael Morbius’un nişanlısıdır. Ama aynı zamanda da hem dostu hem de bir düşmanıdır.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: