Ryan Reynolds Peak Games’in Yüzü Oldu

Ryan Reynolds, dünyaca ünlü bir aktör. Bir Türk oyun firması, ismi de Peak Gamesİstanbul‘da 2010 yılında Sidar Şahin tarafından kuruldu bu oyun firması. Kısa zamanda çok büyük başarılar elde ederek ismini duyurmuştu. Bu vesile ile de Amerika Birleşik Devletleri‘nde en çok gelir elde eden on oyun arasına iki oyunu ile girmişti. Toon Blast oyunu seksen milyondan fazla, Tony Blast oyunu da yüz yirmi milyondan fazla indirilmişti.

İşte şimdi de Peak Games, yeni bir reklam projesi için Geek dünyasının yakından tanıdığı ve sevdiği ünlü oyuncu Ryan Reynolds ile anlaşıp kendisini reklam yüzü yaptığını duyurdu. Peak Games, reklamların çekimi için de ünlü kısa film yönetmeni Tom Kuntz ile çalışacakmış.

Ryan Reynolds
Türk Peak Games’in yüzü Ryan Reynolds Oldu / Kurmaperver Bir Geek Platformu

 

Reklamlar ise yeni bir sistem olan ve performans pazarlama adı verilen bir teknik ile çekilecek. Reklamcılık tarihinde ilk olacak. Her kampanyanın başlamasını takip eden 24 saat içinde, videoların etkisini tam olarak ölçebilme, hedef kitlenin beğenisine göre reklamları geliştirerek doğru videoyu doğru kitle ile eşleştirme şansına sahip olacak.

Ryan Reynolds Açıklama Yaptı

Ryan Reynolds ise yaptığı açıklamada “Peak Games ekibi birlikte çalışması çok kolay ve eğlenceliydi. Yaşadığım deneyimden gerçekten çok mutluyum.” dedi.

Ryan Reynolds yeteneği ve kendine özgü mizah anlayışı ile Toon Blast için ideal bir isim” diye konuşan Peak Games Strateji Direktörü Ömer İnönü, “Reynolds gibi bir isme performans pazarlama kampanyasında dünyada yer veren ilk mobil oyun şirketi olduğumuz için şanslıyız.” dedi.

Bu merak içerisinde beklediğimiz reklam filmleri serisi Facebook ve Instagram gibi sosyal mecralardan yayın hayatına başlayacak.

Ryan Reynolds Kimdir?

23 Ekim 1976 tarihinde Kanada‘da doğmuştur. Babası Jim Reynolds’dır. Jeff Reynolds, Terry Reynolds, Patrick Reynolds isminde üç tane de kardeşi vardır. Kwantlen Politeknik Üniversitesi’nden mezun oldu. 2004 yılında bir Marvel Comics filmi olan ‘Blade Trinity‘de Wesley SnipesKris KristoffersonJessica Biel oynadı. 2011 yılında bir DC Comics filmi olan ‘Green Lantern‘ filminde ve sonrasında da ‘Deadpool‘ serisinde rol almıştır.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: