Sideshow: Alice Harikalar Diyarında

Sideshow:Sideshow: Alice Harikalar Diyarında‘yı sunar. Alice Harikalar Diyarında‘yı gerek kitaplardan, gerek filmlerden gerekse oyunlardan mutlaka biliyor artık hemen hemen herkes. Konusu, Alice adındaki bir kızın günün birinde tavşanın peşinden giderken delikten düşüp başka bir dünyaya gitmesi anlatılıyordu. Tabii böyle bir karakterin figürleri de çıkmıştı birçok kez.

Şimdi de Alice‘i, Sideshow Collectibles versiyonu ile göreceğiz. Sideshow Collectibles‘ın favori sanatçılarından bir tanesi olan J. Scott Campbell, Fairytale Fantasies Koleksiyonu‘nda bu sefer Alice‘i tasarladı.

Bildiğimiz masum kız Alice havasından biraz uzakta olmuş tabii ki de bu tasarım. J. Scott Campbell’s Fairytale Fantasies Collection, Alice In Wonderland Statue adı altında çıkacak bu statümüzde Alice, büyük bir mantarın üstünde oturmaktadır ve ellerinde de iki parça mantar bulunmaktadır. Mantarın alt kısmında ise görünmez olabilen kedi Cheshire sırıtarak yer almaktadır.

Statü, 13.5 inç boyutunda. Tasarımında J. Scott Campbell yer alıyor demiştik. Bir de kendisine Scott WadeJack MathewsAdam Smith ve Chie Izuma eşlik etti. Piyasaya çıkış tarihi ise Haziran 2019 olacaktır.

Haberi Yazan: Mehmet Arca

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: