Silent Night, Deadly Night Filminin Figürü

Silent Night, Deadly Night filmi, tarihler 1984 yılını gösterdiği zaman, Paul Caimi‘nin bir romanı, yönetmen Charles E. Sellier Jr. tarafından sinema filmine dönüştürülmüştü. Robert Brian Wilson tarafından da psikopatça bir şekilde canlandırılan Billy karakteri, üstünde Noel Baba kıyafeti ve elinde baltasıyla ortalığı iyice birbirine karıştırmıştı. O dönemde bu tarz korku ve gerilim filmleri zirvesini yaşamaktaydı ve Silent Night, Deadly Night filmi de bu tarzı zirveye taşıyan filmlerden birisiydi. Çok da bilinmese birçok kişi tarafından.

İşte, burada da daha önce başarılı bir şekilde korku figürleri tasarlayan Neca, devreye giriyor. Gene yapmış yapacağını diyoruz.

Silent Night, Deadly Night
Neca: Silent Night, Deadly Night Filminden Billy Figürü / Kurmaperver

Çünkü Neca, 1984 yılında kült koru klasiği Silent Night, Deadly Night filmideki Billy karakterini 8 inç boyutunda piyasaya çıkaracağını duyurdu. Hem de filmdeki o Noel Baba kıyafetleri içerisinde ve elinde baltasıyla beraber. Figürün kıyafetleri, gerçek kumaştan yapıldı. Kendisi de PVC tabii figürün.

Figürde Robert Brian Wilson‘ın psikopat bakışlarını da görebilirsiniz. Piyasaya çıkış tarihi de Eylül 2018 tarihinde gerçekleşecek. Yani önümüzdeki Noel gecesinde sizinle olabilir figürünüz.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: