Sony Pictures’den Yeni Marvel Filmi: Jackpot

Sony Pictures‘ın yeni Marvel filmi düşüncesi varmış. Genellikle Spider-Man‘in Spin-off filmleri üzerinden gidiyorlardı. ‘Venom’, ‘Black And Silver’ derken şimdi de ‘Jackpot’ için hazırlıklara başlamış Sony Pictures. Belki de ‘Captain Marvel‘a karşılık olması amacıyla Jackpot‘ta potansiyel gördüler.Sony

Birçok kişinin pek bilmediği bir karakter diyebiliriz. Kısaca kendisi için şunu diyebiliriz ama: New York‘ta suçla savaşan kadın bir kahramandır. İnsan üstü gücü ve dayanıklılığı vardır. Gerçek ismi de Sara Ehret‘tir. Evlidir ve bir kızı annesidir.

İlk kez Temmuz 2007 yılındaki ‘Free Comic Book Day Vol. 2007 Spider-Man’ sayısında yer almıştır. Sara Ehret, Oscorp‘un bir yan kuruluşu olan Phelcorps Labs‘da laboratuvar asistanıdır. Parkinson hastalığını iyileştirecek olan, Lot 777 adında bir virüs olan gen terapisi üzerinde çalışıyordu. Lot 777 örneğini çalışırken, Sara kendinisini yanlışlıkla virüsle enfekte etti ve komaya girdi. O sırada hamileydi ve dört ay komada kaldı. Neyse ki Sara komadan çıktı ve bir kızı doğurdu. Çok geçmeden, Sara ve kocası Scott, Spider-Man‘ın bir savaşından dolayı bir binanın yıkıldığı sırada, bir bebek kızları Madeline ile birlikte yürüyordu. Binanın parçaları kendi üstlerine düşerken Sara, ailesini, binanın duvarının bir parçasını başlarının üstünde tutarak kurtardı. Daha sonra da kendisini bir süper kahraman olarak gösterip Spider-Man‘e yardım etmeye başladı.

Yazar: Mehmet Arca

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: