Star Wars’un Son Filminden Kadro Bilgileri

1977 yılından günümüze kadar her daim özgünlüğünü ve popülerliliğini koruyan Star Wars‘un son filminden yeni bir haber geldi. Gerçi 2015 yılından itibaren çekilen 4 adet filmi, iyi mi yoksa kötü mü hep akılda soru işareti bırakmasına rağmen gene de gelecek olan Star Wars 9 merak içerisinde bekleniliyor.

Star Wars
Star Wars’un Beklenen Son Filminden Kadro Bilgileri Geldi / Kurmaperver

Lucasfilm ve Walt Disney Pictures ortaklığı ile çekilen son filmde bazı sürpriz şeyler görecekmişiz. 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin oyuncu kadrosunda son filmden Daisy Ridley, Adam DriverOscar IsaacBillie LourdDomhnall GleesonLupita Nyong’oKelly Marie TranJohn BoyegaJoonas Suotamo ve Anthony Daniels yer alırken filmde aynı zamanda Luke Skywalker rolünde Mark Hamill ile Leia Organa rolünde Carrie Fisher de bulunacakmış. Ayrıca yeni katılan oyuncular olarak da Lando Calrissian rolünde eski oyuncu Billy Dee Williams ile yeni kan olarak da Keri Russell, Naomi Ackie ve Richard E. Grant olacakmış.

Star Wars
Star Wars’un Beklenen Son Filminden Kadro Bilgileri Geldi / Kurmaperver

Carrie Fisher İçin Star Wars

J.J. Abrams ise yaptığı açıklamada, Carrie Fisher’ın kullanılmayan sahneleri olduğunu belirtti ve ‘Carrie Fisher’ı çok sevdik. Skywalker destanına gerçekten tatmin edici bir sonuç çıkaramamak bizi utandırdı. Biz, hiçbir zaman bir CG karakterini kullanmayacaktık. Kızının, Billie’nin desteği ve nimetiyle, bir yol bulduk. Carrie’nin mirasını, bölüm 9’da kullandık.‘ dedi.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: