The Man In The High Castle Dizisinin 3. Sezon Fragmanı Çıktı

Yüksek kale adam
The Man In The High Castle Dizisinin 3. Sezon Fragmanı Çıktı / Kurmaperver

Bilim kurgunun efsanelerinden birisi olacak kabul edilen Philip K. Dick‘i herkes tanıyordur. Kendisi 1928 ile 1982 yılları arasında yaşamış olsa da isminden ve eserlerinden günümüzde bile halen söz ettirmektedir. Birçok eseri gerek beyaz perdeye gerek de TV’ye uyarlanmaktadır. İşte bu uyarlamalar arasında bir tanesi ile yeni bir gelişme oldu. Philip K. Dick‘in eserleri arasında belki de en siyasi bilim kurgu türünde olan ve iki sezonunda başarılar elde eden The Man In The High Castle romanından aynı isimle uyarlama dizinin üçüncü sezonun yayınlanma tarihi belli oldu. Hem de üçüncü sezon fragmanı da geldi. 

15 Ocak 2015 tarihinde TV hayatına başlayan The Man In The High Castle dizisinin baş rollerinde Alexa DavalosRufus Sewell ve Luke Kleintank yer almaktadır. Dizinin üçüncü sezonunun başlangıç tarihi de 5 Ekim 2018 olarak açıklandı. 

Konusunda da İkinci Dünya Savaşı‘nı Amerika Birleşik Devletleri değil de Almanya ve Japonya kazansaydı eğer Dünya nasıl bir yer olurdu sorusunun cevabı ele alınıyor.

Yazar: Mehmet Arca

The Man In The High Castle Fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: