Warner Bros ‘Supergirl’ Filmi İçin Adım Attı

Warner BrosWarner Bros için ne zaman ‘Man Of Steel‘ filminin ikincisini çekecek diye beklerken karşımıza ‘Supergirl‘ filmi için adım atıldığı haberi çıktı. Daha önce de bir ‘Supergirl‘ filmi çekilmişti belki hatırlarsanız.

Supergirl karakteri, dönemin sarışın ve çok çekici oyuncularından birisi olan Helen Slater tarafından canlandırılmıştı. Supergirl‘ün çizgi romanlarındaki o şapşal halini çok şeker bir biçimde de bizlere yansıtmıştı. 1984 yılına gelindiğinde o yıllarda Christopher Reeve tarafından canlandırılan Superman filmi popülerken onun kuzeni olan Supergirl de bu vesile ile vizyona girmişti. İki film de aslında aynı evrende geçmekteydi. Ama bu karakterler hiçbir zaman bir araya gelmemişti bu evrende.

Şimdi yeni bir ‘Supergirl’ filmi için düğmeye basıldı. Bir yandan CW‘de oynayan ‘Supergirl’ dizisini de unutmamak gerek tabii. Warner Bros‘un bu projesi, diğer DC Comics sinema filmleri ile aynı evrende geçecekmiş. Yönetmeni henüz belli olmayan proje için bir kadın yönetmen aranıyormuş. Ama senarist belli olmuş. Senaryo da Oren Uziel olacakmış.

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: