Warner Bros’tan DC Filmleri, ‘Matrix’ İle ‘Mad Max’ Açıklaması

Warner Bros’tan DC Filmleri, ‘Matrix’ İle ‘Mad Max’ Açıklaması

Elli dört yaşındaki Warner Bros başkanı Kevin Tsujihara bu sefer DC Sinema Evreni ile ‘Matrix‘ ve ‘Mad Max‘ filmleri ile alakalı bir açıklamada bulundu:

‘Shazam’, ‘Birds Of Prey’, ‘Joker’ ve ‘Wonder Woman 1984’ ile anlıyoruz ki doğru yerdeyiz. Doğru işlerde çalışan doğru insanlara sahibiz. DC Sinema Evreni, bundan beş yıl önce planladığımız gibi birbiriyle çok bağlantılı bir durumda değil. Her karakterin ayrı ayrı kendi maceraları üzerine yoğunlaşıyoruz. Ama bu durum, bu bütün karakterleri birbirlerine bağlamayacağımız demek olmuyor. Ama şu anda bu strateji bize doğru gibi geliyor. Patty Jenkins de Batman ya da Superman olmayan karakterlerle neler yapabileceğimizi bize gösterdi. Tabii ki, Batman ve Superman’i de yapacağımız güçlü filmlerle doğru konumlarına getireceğiz. Ama aslında ‘Aquaman’ filmi, bu konuda neler yapabileceğimizin en iyi örneği oldu. Hepsi eşsiz filmler ve her biri de farklı tonlarda.’

Bu açıklamasının ardından da ‘Matrix‘ ve ‘Mad Max‘ serilerinin devam filmlerini yapma konusunun gündemlerinde olduğunu ve bu seriler üzerine çalışmaları olacağını iletti.

Haberi Yazan: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: