Yeni ‘James Bond’ İçin 4 Aday

Yeni ‘James Bond‘ filmi için Hollywood kulislerinde şu an dört tane aday ismi konuşuluyormuş. Bildiğiniz üzere son ‘James Bond‘ olan Daniel Craig‘in ‘James Bond‘ kariyeri 2019 yılındaki yirmi beşinci ‘James Bond‘ filmi ile son bulacak. Kendisi ilk kez 2006 yılında ‘Casino Royale‘ filmi ile 007 rolüne adımını atmış ve ardından da 2008 yılında ‘Quantum of Solace‘, 2012 yılında ‘Skyfall‘, 2015 yılında ‘Spectre‘ filmleri gelmişti. Her film de başarılı olmuştu vizyonda. Ve bu filmlerin en büyük özelliği de 2006 yılından itibaren her filmin bir şekilde birbirleri ile bağlantılı olmasıydı. Bakalım 2019‘daki film nasıl olacak?

İşte ilk sarışın ‘James Bond‘ olan elli yaşındaki İngiliz aktör Daniel Craig‘den sonraki aday isimleri de konuşuluyordu bir süredir. O kadar aday içerisinde en güçlü dört aday netleşti.

Yeni Adaylar

Yeni1 – Idris Elba: İlk aday kendisi. Şu sıralar adı en çok geçen ve yeni ‘James Bond‘ olmaya en yakın kişi. 45 yaşındaki ve 1.90 cm boyundaki aktör, eğer yeni ‘James Bond‘ olursa, ilk siyahi ‘James Bond‘ olacak. ‘James Bond‘ serisinin şu anda başında olan Barbara Broccoli ile yaptığı röportajda, ‘Beyaz olmayan bir Bond için doğru zaman‘ açıklaması da bu ihtimali daha da güçlendirdi.

 

 

Yeni2 – Tom Hardy: Kendisi ‘James Bond‘ için düşünülen ikinci sıradaki İngiliz aktörümüz. 40 yaşında ve 1.75 cm boyunda. Aynı zamanda eski bir ‘James Bond‘ olan Pierce Brosnan da: ‘Onu Bond olarak görmek isterdim. Seriye canlılık katacağını düşünüyorum. Bond’u Bond yapan budur.‘ dedi ve Tom Hardy‘yi destekledi.

 

 

 

 

Yeni3 – Jason Statham: Aksiyon filmlerinin başarılı oyuncusu, bizzat kendisi talip oldu bu role. 51 yaşındaki ve 1.78 cm boyundaki İngiliz aktör, verdiği bir röportajda bu düşüncesini açıkladı.

 

 

 

Yeni

 

4 – Henry Cavill: 35 yaşındaki en genç ‘James Bond‘ adayı. Kendisi de bu rol için istekli baya.

 

 

 

Yazar: Mehmet Arca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: